Minik Irmak, Cumhurbaşkanı'yla görüştü | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Minik Irmak, Cumhurbaşkanı'yla görüştü18.01.2018 14:57

Minik Irmak, Cumhurbaşkanı'yla görüştü

Minik Irmak, Cumhurbaşkanı'yla görüştü


Yozgat'ta AK Parti kongresinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşemediği için gözyaşlarına boğulan 4 yaşındaki Irmak'ın üzüntüsüne Cumhurbaşkanı kayıtsız kalmadı.


Bu haber 375 kez okundu.
4 yaşındaki Irmak Ayşe İstek, pazar günü Yozgat'ta il kongresine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek istedi. Çiçeğiyle kongre alanına giden minik Irmak, yaşanan gecikme sonrası Erdoğan'a ulaşamadı ve gözyaşlarına boğuldu.

Irmak Ayşe İstek ve ailesiyle telefonda görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, minik kızı ve ailesini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne davet etti.

"SEN ÜŞÜRSÜN DİYE..."

Telefonla Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Irmak Ayşe’nin heyecanı gözlerinden okundu. Ayşe Irmak’a Ankara’ya neden gelmediğini sordu ve “Yozgat’a geldim ama o gün çok kar vardı sen üşürsün diye baban seni eve götürmüş” dedi.

Minik Irmak, Cumhurbaşkanı'yla görüştü

IRMAK AYŞE ÇOK HEYECANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü Irmak Ayşe ve ailesini Külliye’ye beklediğini ve heyecanlanmaya başladığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, minik kız ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan Irmak Ayşe’nin babası ile de görüştü.


Etiketler: Minik Irmak - Cumhurbaşkanı'yla görüştü

Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright