ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam, Özgürlüğüne Kavuştu | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam, Özgürlüğüne Kavuştu21.09.2018 23:13

ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam, Özgürlüğüne Kavuştu

ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam, Özgürlüğüne Kavuştu


ABD'de işlemediği bir suç için 27 yıl hapiste mahkum edilen Valentino Dixon, gerçek suçlunun itirafı üzerine serbest bırakıldı.


Bu haber 191 kez okundu. ABD'de işlemediği bir suç için 27 yıl hapiste mahkum edilen Valentino Dixon, gerçek suçlunun itirafı üzerine serbest bırakıldı.ABD'de işlemediği suç için 27 yıl hapiste mahkum edilen Valentino Dixon, gerçek suçlu itiraf üzerine serbest bırakıldı. Golfworld dergisinin haberine göre, 27 yıl önce Dixon'un gittiği partide kavga etti, kavga esnasında bir silah patladı. Kavgada yer almadığını ve olay yerinden kaçtığını anlatan Dixon, orada 17 yaşındaki bir gencin öldüğünü sonradan öğrendiğini belirtti.

SİLAH ONUN ÜZERİNE
Daha önce uyuşturucu yüzünden sabıkalı olan Valentino, gencin vurulduğu silah kendisinin üzerine olduğu için suçlamaların odağı oldu. Görgü tanıkları silahı kimin ateşlediğini söyleyemedi, bunun üzerine Dixon suçlu bulunup, 39 yıl hapiz cezası aldı.
GERÇEK KATİL İTİRAF ETTİ
Olaydan 26 yıl sonra Hukuk Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir gönüllü grubu yeni bir soruşturma başlattı ve tekrar tüm görgü tanıklarının ifadelerini aldı. O gece tabancayla ateş eden kişinin halihazırda hapiste olan LaMarr Scott olduğu ortaya çıktı.

Etiketler: ABD'de İşlemediği Bir Suç İçin 27 Yıl Hapis Yatan Adam - Özgürlüğüne Kavuştu

Diğer GÜNCEL haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright