Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu21.09.2018 23:28

Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu

Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu


İç mimar Jale Barahya tarafından açılan dava sonucunda mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, ünlü sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Konuyla ilgili konuşan Ece Erken, "Kandırıldığımı düşünüyorum." dedi.


Bu haber 895 kez okundu. İç mimar Jale Barahya tarafından açılan dava sonucunda mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, ünlü sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Konuyla ilgili konuşan Ece Erken, "Kandırıldığımı düşünüyorum." dedi.Evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verilen Ece Erken'in, banka hesabına haciz konuldu. Ünlü sunucu Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, "Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum." dedi.

Ünlü Sunucu Ece Erken'in Banka Hesabına Haciz Konuldu
"BENDEN İSTENİLEN PARA 500 BİN TL"
Ünlü sunucu Ece Erken iddiaya göre güvenip evini teslim ettiği iç mimar Jale Barahya tarafından kandırıldığını iddia ederek, "Şuan bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL'ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. 60 bin TL daha verirsen anlaşırız denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL ev alırdım ben o paraya" ifadelerini kullandı.

Etiketler: Ece Erken'in Banka Hesabına - Haciz Konuldu

Diğer MAGAZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright