Mehmet Ali Erbil: Cem ile Şahan'ı medya pohpohluyor | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Mehmet Ali Erbil: Cem ile Şahan'ı medya pohpohluyor18.01.2018 15:01

Mehmet Ali Erbil: Cem ile Şahan'ı medya pohpohluyor

Mehmet Ali Erbil: Cem ile Şahan'ı medya pohpohluyor


Mehmet Ali Erbil, Lifetime kanalında yayınlanan Laf Bende Kalmasın programına canlı yayında bağlandı ve Türk sineması adına ilginç açıklamalarda bulundu.


Bu haber 389 kez okundu.
Uzun zamandır bir sinema filmiyle seyircisinin karşısına çıkmayan Mehmet Ali Erbil, sunucuların neden sinemada olmadığına dair yönelttiği soruya "Beni heyecanlandıran, tatmin eden bir senaryo gelse tabi ki sinema filminde oynamak isterim ancak gelmiyor. O eski senaristler kalmadı" şeklinde bir yanıt verdi.

"GUPSE'NİN FİLMİ MÜSAMERE GİBİ"
Sözlerine "Kendi senaryonu kendin yazmalısın ama benim de televizyon gibi çok zaman isteyen bir işim olduğu için buna fırsat bulamıyorum. Bunu yapan arkadaşlar var tabii ki Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Gupse Özay gibi…" ifadeleriyle devam eden Mehmet Ali Erbil, Gupse Özay'ın ilk Deliha filmini izlediğini söyledi.

Sunucuların filmi nasıl bulduğunu sorması üzerine Mehmet Ali Erbil şunları söyledi: "Kendisi oyunculuğunu sevdiğim, enerjisini beğendiğim bir kızdı vakit ayırıp gittim ama kötü bir film izledim, müsamere gibiydi. Yazık oldu." İkinci filminde Gupse Özay'ın yönetmen koltuğuna oturduğunun hatırlatılması üzerine Mehmet Ali Erbil, sözlerine şöyle devam etti:

"BENİ DESTEKLEYEN OLMADI"
Cem Yılmaz'ın son filmini beğenip beğenmediğine dair bir soruya ise "Cem, G.O.R.A filmini çıkardığında sinemada izlemiş ve Arif'i sevmiştim. Ancak sonraki filmlerinde aynı ışığı alamayacağımı, eğlenemeyeceğimi düşündüğümden gitmedim. Türkiye'de uzay filmlerinin tutması zor, o filmler tutmaz. Zaten bu kadar tutmasının sebebi onun basın kanalıyla pohpohlanması… Bu durum Şahan için de geçerli… Medya Şahan'ı desteklediğinin onda biri kadar beni desteklemedi." dedi.

Etiketler: Mehmet Ali Erbil: Cem ile Şahan'ı medya pohpohluyor

Diğer MAGAZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright