Ünlü Sunucu Beyazıt, Beyaz Show'u Tamamen Bitirmediğini Açıkladı | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Ünlü Sunucu Beyazıt, Beyaz Show'u Tamamen Bitirmediğini Açıkladı21.09.2018 23:57

Ünlü Sunucu Beyazıt, Beyaz Show'u Tamamen Bitirmediğini Açıkladı

Ünlü Sunucu Beyazıt, Beyaz Show'u Tamamen Bitirmediğini Açıkladı


Yıllardır sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show'dan O Ses Türkiye'ye geçen Beyazıt Öztürk, "Program bitmedi sadece ara verdim" dedi.


Bu haber 125 kez okundu. Yıllardır sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show'dan O Ses Türkiye'ye geçen Beyazıt Öztürk, "Program bitmedi sadece ara verdim" dedi.Kısa bir süre önce O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturacağı belli olan Beyazıt Öztürk, yarışmanın jüri üyeleri Seda Sayan, Hadise, Murat Boz ve Acun Ilıcalı'yla birlikte dün akşam yemek yedi. Gecenin sonunda yıllardır sunuculuğunu yaptığı 'Beyaz Show' hakkında konuşan Beyaz, programın bitmediğini ancak bir yıl ara verdiğini söyledi.

"BEYAZ SHOW'LA O SES TÜRKİYE'Yİ BİRLİKTE GÖTÜREBİLİRİM"

Beyaz Şov'un 22-23 yıldır devam ettiğini ve programına bir sene ara vermek istediğini söyleyen Beyaz, sonrasında kendi adını taşıyan şov programının devam edeceğini hatta O Ses Türkiye programı ile ikisini bir arada götürebileceğini söyledi.

"ACUN ILICALI, SİGORTA VE PRİMLERİ TAM YATIRSIN"

Programdan bölüm başına 100 Bin TL alacağı ve yurt dışında ev aldığına dair çıkan haberleri de yalanlayan Beyazıt Öztürk, programın moderatörü ve yapımcısı Acun Ilıcalıi'dan sigorta ve primlerini tam yatırmasını istediğini söyleyerek esprili bir açıklamada bulundu.Etiketler: Ünlü Sunucu Beyazıt - Beyaz Show'u Tamamen Bitirmediğini Açıkladı

Diğer MAGAZİN haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright