Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'dan Cocu Açıklaması: Radikal Kararlar Gerekirse Alınır | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'dan Cocu Açıklaması: Radikal Kararlar Gerekirse Alınır21.09.2018 23:18

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'dan Cocu Açıklaması: Radikal Kararlar Gerekirse Alınır

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'dan Cocu Açıklaması: Radikal Kararlar Gerekirse Alınır


Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, TRT Spor canlı yayınında eleştirilerin odak noktası haline gelen Teknik Direktör Phillip Cocu hakkında, "Radikal kararlar gerekirse alınır." dedi.


Bu haber 254 kez okundu. Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, TRT Spor canlı yayınında eleştirilerin odak noktası haline gelen Teknik Direktör Phillip Cocu hakkında, "Radikal kararlar gerekirse alınır." dedi.Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Dinamo Zagreb yenilgisi sonrası eleştirilerin odak noktası haline gelen teknik direktör Phillip Cocu'nun takımın başındaki geleceğine ilişkin önemli açıklamalarda buldundu.

İşte TRT Spor'da konuşan Özsoy'un açıklamalarından satır başladı:

"GEREKEN GEREKTİĞİ ZAMAN YAPILIR"
"Acil alınacak bir karar yok, radikal kararlar gerekirse alınır. Kötü bir sonuç sonrasında hemen müdahale yapmak doğru değil. Görevimizin başındayız, ne gerekirse yaparız. 5 maçta verilen resim, hazırlık maçlardaki görüntü de dahil, bir devamlılık olmadığı yönünde. Bunlar zaman içinde düzelecek. Uygulanmak istenenler için biraz daha süreye ihtiyacımız olduğunu tahmin edersiniz. Ama futbol kesinlikle tatmin etmiyor. Mukavelemiz var ama bir mecburiyetimiz yok, esas olan Fenerbahçe'dir, vazgeçilmez olan Fenerbahçe'dir. Hatamızda inatlaşmayız, buradan dönmekte fayda var deriz. Aman basın ne der, kamuoyu ne der demeyiz, bunun bir örneği de Fabian. Sakat olduğu için ülkesine gönderildi. Yanlış olduğunu düşünürsek, ısrarcı olmayız. 1-2 gün sonraki bir durum, bizi bir karar almaya itebilir. Hatamızda restleşmeyiz, gereken neyse yaparız. Taraftar takımın hep iyi olmasını ister. Evet kötü oynuyoruz, hemen toparlanmamız gerekiyor ama çevremizde büyük bir tepki yok. Antrenör, futbolcu bazında farklı şeyler olabilir. Gereken, gerektiği zamanda yapılır."

Etiketler: Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'dan Cocu Açıklaması: Radikal Kararlar Gerekirse Alınır

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright