Fikret Orman, Ozan Tufan İçin Takas Teklifinde Bulundu | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Fikret Orman, Ozan Tufan İçin Takas Teklifinde Bulundu21.09.2018 23:23

Fikret Orman, Ozan Tufan İçin Takas Teklifinde Bulundu

Fikret Orman, Ozan Tufan İçin Takas Teklifinde Bulundu


Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, transfer döneminin kapanmasına 1-2 gün kala Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendilerini aradığını ve Ozan Tufan için takas teklifinde bulunduğunu, kendilerinin bu teklifi kabul etmediğini söyledi.


Bu haber 250 kez okundu. Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, transfer döneminin kapanmasına 1-2 gün kala Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendilerini aradığını ve Ozan Tufan için takas teklifinde bulunduğunu, kendilerinin bu teklifi kabul etmediğini söyledi.Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, transfer döneminin kapanmasına 1-2 gün kala Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendilerini aradığını ve Ozan Tufan için takas teklifinde bulunduğunu, kendilerinin bu teklifi kabul etmediğini söyledi.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Yasin Dallı'nın moderatörlüğünde gerçekleşen programda, İhlas Haber Ajansı Spor Müdürü Mustafa Karagöl, Anadolu Ajansı Spor Yayın Yönetmeni Ersin Şiyhan ve Demirören Haber Ajansı Spor Müdürü Uğur Demirkırdı'nın gündeme dair sorularını cevapladı.

"FUTBOLCULARDAKİ İSTEKSİZLİK BİZİ ÜZDÜ"
Semih Özsoy, ilk olarak UEFA Avrupa Ligi'nde farklı mağlup oldukları Dinamo Zagreb maçıyla ilgili konuşarak, "Sonuç olarak ve futbol olarak Dinamo Zagreb maçı kabul edilebilir değildi. Futbolculardaki isteksizlik bizi üzdü. Ancak bu böyle devam edecek değildir. Bizim için beklenmeyen bir mağlubiyet. En kısa sürede bunu atlatacaklarına inanıyorum. Görevimizin başındayız, neyin ne olduğunun farkındayız. Biz seçim kampanyası sürece 'Açık olacağız, şeffaf olacağız' dedik. Bunu her platformda uyguladık. Çok tecrübeli oyuncularımız var. Beş maçta verilen resim devamlılık olmadığı yönünde ancak bunlar zaman içerisinde düzelecek. Phillip Cocu da, takım da haliyle yönetim kurulu da başarılı değil. Sayılara bakılmaz ama bir iki gün içinde alınan sonuçlar bile futbolda bir şeylerin değişmesine neden olabilir" dedi.

Etiketler: Fikret Orman - Ozan Tufan İçin Takas Teklifinde Bulundu

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright