Olaylı derbi Avrupa basınında | İstanbul Vatan Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Olaylı derbi Avrupa basınında20.04.2018 09:36

Olaylı derbi Avrupa basınında

Olaylı derbi Avrupa basınında


Ziraat Türkiye Kupası'ndaki ertelenen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi Avrupa basınına da yansıdı


Bu haber 247 kez okundu.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki olaylı derbi Avrupa basınında manşetlere çıktı. İngiltere, Almanya ve İspanya basınının devleri Şenol Güneş'in başından yaralanmasını gündemine aldı.


"GÜNEŞ BAŞINDAN VURULDU"

Fenerbahçe tribünlerinden atılan cisim nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in başından yaralanması, BBC, Bild ve Marca gibi Avrupa'nın önde gelen spor gazetelerinde en üst sıralarda yer aldı.

BBC, Şenol Güneş'in başından yaralanarak hastaneye kaldırılmasını manşete çıkarken, Fenerbahçe tribünlerinin attığı yabancı cisimler nedeniyle oyunun sık sık durduğunu da satırlarında belirtti.

Almanya'nın en çok okunan gazetesi Bild de Şenol Güneş'in yaralandığı fotoğrafı manşetten verdi. Bild haberi "Beşiktaş Teknik Direktörü başından vuruldu" başlığıyla duyurdu.

İspanyol Marca da Beşiktaşlı futbolcu Pepe'nin, Fenerbahçe maçında kırmızı kart gördüğünü belirttiği haberde Fenerbahçe tribünlerinden atılan bir cisim nedeniyle Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in hastaneye kaldırılmasıyla maçın tatil edildiğini yazdı. 


Etiketler: Olaylı derbi Avrupa basınında

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.istanbulvatangazetesi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright